Andre fag

Hjemmside

21. marts 2004 af luffe16 (Slettet)
hej
jeg har lavet en hjemmeside der hedder http://www.forfatterbyen.webbyen.dk hvor man kan komme med sine mening og sine gode digte og historier. så vil jeg bare hører hvad i synes om den ide
hilsen luffe

Brugbart svar (0)

Svar #1
21. marts 2004 af Slacz Maci (Slettet)

Heya.. Har set lidt på den, og vil side at førstehåndsindtrykket er lidt rodet og upraktisk, farverne er også en smule "voldsomme".
Hvad er det præcist der skal bedømmes? Hvor godt siden er lavet, hvor overskuelig den er, eller..? vil gerne lige høre hvad der skal ligges vægt på før jeg siger mere :)

Svar #2
21. marts 2004 af luffe16 (Slettet)

min mening med hjemmeside var, at hvis der hvar nogen der brændte inde med noget kunne komme ud med det. men også hvis der var nogen der elskede at skrive digte eller noget andet havde lyst til at vise andre det.

Brugbart svar (0)

Svar #3
21. marts 2004 af Slacz Maci (Slettet)

Okay.. må sige jeg synes det er lidt besværligt at man skal maile tingene til dig, det ville være nemmere med en form man blot udfyldte.. Derudover vil jeg sige at farverne skulle ændres (som også sagt før), og hvad med at lave noget ligenende et messageboard hvor tingene bliver postet? (de ka fås gratisk på nettet hvis man kan bære over med lidt reklamer)..

Svar #4
21. marts 2004 af luffe16 (Slettet)

hvor kan man få de messageboard henne?

Brugbart svar (0)

Svar #5
21. marts 2004 af Slacz Maci (Slettet)

google er din ven.. prøv dér ;)

Skriv et svar til: Hjemmside

Du skal være logget ind, for at skrive et svar til dette spørgsmål. Klik her for at logge ind.
Har du ikke en bruger på Studieportalen.dk? Klik her for at oprette en bruger.